انگشترزنانه شرف شمس

انگشتر زنانه با نقره ایتالیائی وروکش طلای سفید جهت رزق وروزی ونعمت حفاظت ازشر از عقیق زرد اصل استفاده شده ودر روز نوزدهم فروردین نوشته و22 فروردین برای شما ارسال می گردداهمیت شرف شمس بقدری است که می گویند  شامل 5 اسم اعظم خداوند است. که به شکل های مختلفی دیده شده اند. و حتی گاهی 5 نام خداوند را بجای اشکال قرار میدهند که در ادامه خواهم نوشت.
 

انگشترزنانه شرف شمس

انگشتر زنانه با نقره ایتالیائی وروکش طلای سفید جهت رزق وروزی ونعمت حفاظت ازشرالبته  به اذن پروردگارعالم می باشد انگشتر نقره ایتالیائی باروکش طلای سفید   یا سنگ شرف شمس که  از عقیق زرد اصل استفاده شده ودر روز نوزدهم فروردین نوشته و22 فروردین برای شما ارسال می گردداهمیت شرف شمس بقدری است که می گویند  شامل 5 اسم اعظم خداوند است. که به شکل های مختلفی دیده شده اند. و حتی گاهی 5 نام خداوند را بجای اشکال قرار میدهند که در ادامه خواهم نوشت.
مسئله چنین است که چون در سال فقط یکبار شرایط مهیا میشود تا موکلین خورشید به زمین بیایند لذا امکان انجام این عمل در سال فقط یکبار است. آنهم فقط در شرف خورشید که خورشید در آن زمان نسبت به سایر کواکب روی زمین قدرت بیشتری دارد.
نکته اینجاست که این عمل یکبار مصرف نیز هست یعنی در واقع با کاهش اثر خورشید کمرنگ میشود.
اما چون در مدت زمانی که کارایی دارد پرقدرت است به زحمتش می ارزد.
  نقش شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارکه الله جمیل رحمن مومن و نور گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا.ج.ر.م.ن میتوان استفاده کرد.

نظرات کاربران درباره انگشترزنانه شرف شمس

نظری در مورد این محصول توسط کاربران ارسال نگردیده است.
اولین نفری باشید که در مورد انگشترزنانه شرف شمس نظر می دهد.

ارسال نظر درباره انگشترزنانه شرف شمس

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 
کد امنیتی *
captcha
قیمت: لطفاً تماس بگیرید
کد محصول 1111
وضعیت موجودی نا موجود
هزینه ارسال 40,000 ریال
وزن 50 گرم